Federația Sportivă Națională de Minifotbal din Moldova
FSNM
Фейсбук
Инстаграм
Ютуб
Ватсап
Тикток
FSNM
FSNM
Parteneri
MF Series în cifre
Naționala | Haiducii
Internațional
MF Series | Lions League
Urban Arena | Lions Arena
Documente
Competiții
MF Series | Lions League
Ser. Națională 23-24
Seria A 2023-24
Seria B 2023-24
Seria C 2023-24
Cupa Moldovei
Cupa Moldovei 2024
Participanți
Echipe
Jucători
Arbitri
Antrenori
Galeria Celebrităților
Noutăți
Media
Foto
Video
Tu Joci | Ты Играешь | You Play
Tu Joci | Ты Играешь | You Play
MF Series 2020-2021 (Seria Națională)
08 noiembrie 2020 - 30 mai 2021
6 echipe
Încheiat
(Mass-media) Ren TV Moldova - Seria Națională (21.05.21), MF Series 2020-2021 (Seria Națională), Federația Sportivă Națională de Minifotbal din Moldova. Site-ul oficial
(Mass-media) Ren TV Moldova - Seria Națională (21.05.21)
Другие видео
Video
(Mass-media) N4 - Seria Națională (29.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Jurnal TV - Seria Națională (28.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Moldova 1 - Seria Națională (28.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Pro TV Chișinău - Seria Națională (27.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Ren TV Moldova - Seria Națională (26.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Ren TV Moldova - Seria Națională (08.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) N4 - Seria Națională (04.06.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Moldova 1 - Seria Națională (25.05.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) TV8 - Seria Națională (26.04.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) N4 - Seria Națională (19.04.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Ren TV Moldova - Seria Națională (23.03.21)
19 februarie 2022
(Mass-media) Moldova 1 - Seria Națională (19.04.21)
19 februarie 2022
Mai multe video
Despre turneu
Calendar
Clasament și tabele
Statistică
Echipe
Noutăți
Foto
Video
Documente
Clasamentul turneului
Ser. Națională 23-24
Seria A 2023-24
Seria B 2023-24
Seria C 2023-24
Cupa Moldovei 2024
Seria N 2023-24
Seria A 2023-24
Seria B 2023-24
Grupa C1
Grupa C2
Cupa Moldovei 2024
Clasament
#
Echipă
M
P
1
Ecolux Chișinău
12
32
2
Mold Progress Durlești
12
28
3
InterDnestrCom Tiraspol
12
21
4
MMZ Rîbnița
12
19
5
maib Chișinău
12
15
6
Fresh Start Chișinău
12
6
7
Dynamis Chișinău
12
3
Clasament integral
Rezultate
28 aprilie, duminică
10:00
maib Chișinău
11 : 1
Fresh Start Chișinău
10:00
InterDnestrCom Tiraspol
3 : 1
MMZ Rîbnița
10:00
Dynamis Chișinău
0 : 5
Ecolux Chișinău
21 aprilie, duminică
10:00
Mold Progress Durlești
5 : 0
Dynamis Chișinău
10:00
Ecolux Chișinău
7 : 3
maib Chișinău
10:00
InterDnestrCom Tiraspol
9 : 2
Fresh Start Chișinău
14 aprilie, duminică
10:00
MMZ Rîbnița
14 : 2
Fresh Start Chișinău
10:00
maib Chișinău
3 : 9
Mold Progress Durlești
10:00
Ecolux Chișinău
6 : 1
InterDnestrCom Tiraspol
7 aprilie, duminică
10:00
Dynamis Chișinău
0 : 5
maib Chișinău
Rezultate integral
Statistică
Golgheteri
CG\CR
Jucător
J
M
Mihail NARTEA
14
9
maib Chișinău
Vadim CRÎCIMARI
13
9
Mold Progress Durlești
Ghenadie ORBU
12
8
Ecolux Chișinău
Dumitru GRAUR
10
9
Mold Progress Durlești
Vitalie PLĂMĂDEALĂ
10
10
Ecolux Chișinău
Jucător
CG
CR
Cristian SPIRIDON
5
0
Fresh Start Chișinău
Evghenii DROZDOV
1
1
maib Chișinău
Petru POPESCU
4
0
Mold Progress Durlești
Andrei NEGARA
3
0
MMZ Rîbnița
Andrei STRATAN
3
0
MMZ Rîbnița
Toată statistică
Parteneri