Calendarul după date și după etape, MF Series 2019-2020 (Seria Națională), Federația Sportivă Națională de Minifotbal din Moldova: - Calendar. Site-ul oficial
1 etapa
-
27 OCT. 2019 / 10:00 Urban ArenaArsenal7 : 0
-
27 OCT. 2019 / 10:00 Urban ArenaWash Time2 : 4
-
27 OCT. 2019 / 10:00 Urban ArenaRăut Park8 : 2
-
27 OCT. 2019 / 10:00 Urban ArenaMold Progress1 : 2
2 etapa
-
03 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaGardecor2 : 10
-
03 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaMAIB1 : 5
-
03 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaPelliron4 : 2
-
03 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaArsenal3 : 3
3 etapa
-
10 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaRăut Park1 : 16
-
10 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaGardecor0 : 7
-
14 NOV. 2019 / 20:30 Urban ArenaMold Progress5 : 2
-
29 NOV. 2019 / 19:00 Urban ArenaEcolux10 : 1
4 etapa
-
17 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaPelliron1 : 3
-
17 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaArsenal2 : 0
-
17 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaWash Time9 : 2
-
17 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaRăut Park2 : 17
5 etapa
-
24 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaMold Progress2 : 3
-
24 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaPelliron2 : 4
-
24 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaMAIB9 : 1
-
24 NOV. 2019 / 10:00 Urban ArenaGardecor3 : 9
6 etapa
-
01 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaWash Time4 : 11
-
01 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaRăut Park6 : 13
-
01 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaEcolux4 : 1
-
01 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaGardecor0 : 6
7 etapa
-
08 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaMold Progress8 : 1
-
08 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaWash Time5 : 6
-
08 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaPelliron1 : 3
-
08 DEC. 2019 / 10:00 Urban ArenaArsenal15 : 3
8 etapa
-
16 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaPelliron3 : 7
-
16 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaMAIB3 : 1
-
16 AUG. 2020 / 10:00 Urban ArenaEcolux3 : 2
-
23 AUG. 2020 / 10:00 Urban ArenaGardecor0 : 5ÎT
9 etapa
-
30 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaMold Progress9 : 1
-
30 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaWash Time3 : 5
-
30 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaEcolux2 : 1
-
30 AUG. 2020 / 09:00 Urban ArenaRăut Park1 : 8
10 etapa
-
06 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMAIB0 : 1
-
06 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaPelliron5 : 0ÎT
-
06 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaArsenal4 : 2
-
06 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaWash Time21 : 1
11 etapa
-
13 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMold Progress4 : 5
-
13 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMAIB5 : 7
-
13 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaGardecor5 : 7
-
13 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaEcolux8 : 2
12 etapa
-
20 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaArsenal5 : 0
-
20 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaWash Time1 : 3
-
20 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaRăut Park3 : 6
-
20 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaEcolux7 : 1
13 etapa
-
27 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaArsenal12 : 4
-
27 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMAIB5 : 0ÎT
-
27 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaPelliron4 : 1
-
27 SEPT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMold Progress5 : 1
14 etapa
-
04 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaRăut Park7 : 14
-
04 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaEcolux2 : 3
-
04 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaGardecor3 : 9
-
04 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaMAIB1 : 2
1/2 semifinale
-
11 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaArsenal3 : 3(5:4)
-
11 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaEcolux4 : 4(1:2)
Finala
-
25 OCT. 2020 / 10:00 Urban ArenaArsenal3 : 4
Матчи за 5-8 место