Calendarul după date și după etape, MF Series 2022-2023 (Seria Națională), Federația Sportivă Națională de Minifotbal din Moldova: - Calendar. Site-ul oficial
1 etapa
-
18 SEPT. 2022 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău0 : 9
-
18 SEPT. 2022 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia0 : 9
-
18 SEPT. 2022 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău3 : 2
-
30 SEPT. 2022 / 20:20 Lions ArenaEcolux Chișinău4 : 5
2 etapa
-
25 SEPT. 2022 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău6 : 2
-
25 SEPT. 2022 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău5 : 4
-
25 SEPT. 2022 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești4 : 2
-
25 SEPT. 2022 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol2 : 2
3 etapa
-
02 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău2 : 2
-
02 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia1 : 9
-
02 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău3 : 1
-
02 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău2 : 4
4 etapa
-
09 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău3 : 4
-
09 OCT. 2022 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol4 : 2
-
09 OCT. 2022 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău1 : 4
-
09 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești10 : 1
5 etapa
-
16 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău0 : 1
-
16 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău7 : 2
-
16 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău1 : 1
-
16 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia2 : 5
6 etapa
-
23 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău7 : 3
-
23 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești1 : 1
-
23 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău4 : 3
-
05 NOV. 2022 / 09:00 Urban Arenamaib Chișinău3 : 2
7 etapa
-
30 OCT. 2022 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol0 : 6
-
30 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia5 : 6
-
30 OCT. 2022 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău11 : 3
-
12 NOV. 2022 / 09:00 Urban ArenaTehMet Chișinău2 : 0
8 etapa
-
06 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău2 : 4
-
06 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău4 : 2
-
06 NOV. 2022 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău1 : 5
-
06 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău5 : 4
9 etapa
-
13 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești4 : 0
-
13 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău5 : 1
-
13 NOV. 2022 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol2 : 1
-
13 NOV. 2022 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău4 : 2
10 etapa
-
05 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău5 : 0ÎT
-
05 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești7 : 4
-
05 MAR. 2023 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol0 : 0
-
18 MAR. 2023 / 09:00 Urban ArenaTehMet Chișinău1 : 1
11 etapa
-
12 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău2 : 1
-
12 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău1 : 0
-
12 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia0 : 5ÎT
-
12 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău0 : 2
12 etapa
-
19 MAR. 2023 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău3 : 7
-
19 MAR. 2023 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol5 : 0ÎT
-
19 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești6 : 1
-
19 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău2 : 6
13 etapa
-
26 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău9 : 2
-
26 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău1 : 0
-
26 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău1 : 1
-
26 MAR. 2023 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia0 : 5ÎT
14 etapa
-
02 APR. 2023 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău5 : 0ÎT
-
02 APR. 2023 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol2 : 1
-
02 APR. 2023 / 21:30 Urban ArenaRed Devils Chișinău2 : 7
-
15 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești0 : 5ÎT
15 etapa
-
09 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău1 : 3
-
09 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău5 : 1
-
09 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia0 : 5ÎT
-
09 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău3 : 4
16 etapa
-
30 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău5 : 0ÎT
-
30 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău3 : 5
-
30 APR. 2023 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău0 : 1
-
30 APR. 2023 / 10:00 Urban ArenaMold Progress Durlești3 : 0
17 etapa
-
07 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaFC Găgăuzia0 : 5ÎT
-
07 MAI 2023 / 10:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol3 : 2
-
07 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaVolta Chișinău7 : 3
-
07 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău5 : 2
18 etapa
-
14 MAI 2023 / 10:00 Urban Arenamaib Chișinău4 : 3
-
14 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaDynamis Chișinău0 : 5ÎT
-
14 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaRed Devils Chișinău0 : 10
-
14 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău0 : 2
1/2 semifinale
-
20 MAI 2023 / 19:00 Lions ArenaInterDnestrCom Tiraspol1 : 0
-
21 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaTehMet Chișinău1 : 2
Finala
-
28 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaInterDnestrCom Tiraspol2 : 6
Матч за 3 место
-
28 MAI 2023 / 10:00 Urban ArenaEcolux Chișinău1 : 1(3:2)